3Д друк і лиття в силіконову форму в Вінниці

Чтобы воспользоваться услугами нашей компании необходимо:
Почему стоит заказать услуги 3д печати именно у нас?

Наши специалисты имеют большой опыт в аддитивных технологиях и объемной печати, готовы взяться за самые разнообразные заказы и выполнить их в лучшем виде. Наши основные услуги это:

Осуществляем оперативную доставку выполненных заказов по Виннице и Винницкой области, таким городам как: Жмеринка, Могилев-Подольский, Тростянец, Гайсин, Казатин, Ладыжин, Калиновка или любой другой город Украины. Отправляем заказ сервисами Новой Почты, ожидайте получение в течении двух дней после отправки.

Надаємо можливості виробництва пластикових виробів методами 3D друку і лиття пластика в Вінниці з доставкою по всій Україні.

Наша компанія займається 3d-друком пластмасових виробів більше 5 років, і ми з радістю реалізуємо Ваш проект в найкоротші терміни. Все що від вас вимагається - звернутися до нас з наданням тривимірної моделі, малюнка, фото або креслення виробу, який необхідно роздрукувати.

Наш персонал готовий запропонувати вам найкраще технічне рішення, а сучасне обладнання здатне надрукувати вироби незалежно від їх складності або ж виготовити їх методом лиття. Щоб Ваше замовлення вийшло ідеальним, розкажіть як можна більше про його застосування, а також скиньте розроблені креслення, готову 3d модель або копію існуючого зразка. Якщо нічого з перерахованого вище у Вас немає, наш інженер готовий створити 3д модель файлу для подальшого друку з фото, малюнків або начерків.

Напрямки нашої діяльності включають:
Щоб скористатися послугами нашої компанії необхідно:
Чому варто замовити послуги 3д друку саме у нас?

Наші фахівці мають великий досвід в адитивних технологіях і об'ємному друку, готові взятися за найрізноманітніші замовлення і виконати їх в найкращому вигляді. Наші основні послуги це:

Здійснюємо оперативну доставку виконаних замовлень по Вінниці і Вінницькій області, таким містам як: Жмеринка, Могилів-Подільський, Тростянець, Гайсин, Козятин, Ладижин, Козятин або будь-яке інше місто України. Відправляємо замовлення сервісами Нової Пошти, очікуйте отримання протягом двох днів після відправки.

Обговоримо Ваш проект

Выбрать файлы
Надіслати