Чтобы воспользоваться услугами нашей компании необходимо:
Почему стоит заказать услуги 3д печати именно у нас?

Наши специалисты имеют большой опыт в аддитивных технологиях и объемной печати, готовы взяться за самые разнообразные заказы и выполнить их в лучшем виде. Наши основные услуги это:

Осуществляем оперативную доставку выполненных заказов по Виннице и Винницкой области, таким городам как: Жмеринка, Могилев-Подольский, Тростянец, Гайсин, Казатин, Ладыжин, Калиновка или любой другой город Украины. Отправляем заказ сервисами Новой Почты, ожидайте получение в течении двух дней после отправки.

Наша компанія представляє Вашій увазі повний комплекс послуг в сфері 3d друку, за допомогою професійного обладнання та команди експертів ми створюємо вироби будь-якої складності і розмірів усіма доступними в Україні видами технологій.

Необхідно терміново знайти виріб із пластику, якого немає в продажі? Рішенням цієї проблеми може стати послуга з роздруківки виробів на 3д принтері, ми допоможемо Вам з моделюванням, проектуванням і створенням прототипу виробу для його випробувальної перевірки і подальшого серійного виробництва. Якщо у Вас немає 3д моделі, створимо її за кресленнями, копією виробу, фотографіями або ескізом.

До переліку наших послуг входить:

Для постійних клієнтів та оптових замовлень пропонуємо знижки, з розміром яких Ви можете ознайомитися у відповідному розділі сайту, а також безкоштовний друк тестових екземплярів виробів. Ще існує опція довгострокової оренди виробничих обсягів для клієнтів, яким потрібний 3д друк на постійній основі. Ми надаємо певну квоту на кількість пластику та години роботи 3д принтера.

Виконуємо 3d друк з застосуванням будь-якої доступної технології на ринку за найнижчими цінами. Після готовності і перевірки на якість, вироби будуть відправлені вам службами кур'єрської доставки, терміни доставки складають до двох діб в Харків, Чугуїв, Ізюм, Лозову, Куп'янськ, Балаклія, Первомайськ та інші міста Харківської області та України.

Обговоримо Ваш проект

Выбрать файлы
Надіслати