Чтобы воспользоваться услугами нашей компании необходимо:
Почему стоит заказать услуги 3д печати именно у нас?

Наши специалисты имеют большой опыт в аддитивных технологиях и объемной печати, готовы взяться за самые разнообразные заказы и выполнить их в лучшем виде. Наши основные услуги это:

Осуществляем оперативную доставку выполненных заказов по Виннице и Винницкой области, таким городам как: Жмеринка, Могилев-Подольский, Тростянец, Гайсин, Казатин, Ладыжин, Калиновка или любой другой город Украины. Отправляем заказ сервисами Новой Почты, ожидайте получение в течении двух дней после отправки.

Скористайтеся послугами друку на 3д принтері у Львові за кращими існуючими цінами на ринку. Спеціальна пропозиція по ціні на друк пластиком PetG.


Зламався корпус приладу або внутрішня деталь, яку ніде не знайти? Потрібна запчастина, але вартість придбання занадто висока? Або може просто потрібно щось унікальне по вашій власній ідеї? Тоді до Вашої уваги такі послуги нашої компанії, які зможуть вирішити ці проблеми:

Переваги співпраці з нами: наша команда готова втілити в життя Ваше замовлення в найкоротші терміни - перший примірник надрукованого виробу Ви зможете отримати вже на другий день. При цьому гарантуємо конкурентну цінову політику, яка Вас точно не розчарує. Запевняємо у надійності вироблених деталей, по кожному застосовуваному пластику є сертифікати якості.


Здійснюємо швидку кур'єрську доставку готових замовлень у зазначену вами точку Львова або в Трускавець, Стрий, Дрогобич, Червоноград, Моршин, Славське, Сколе, Самбір та інші міста Львівської області та всієї України. Терміни доставки - до двох днів з моменту готовності замовлення.

Обговоримо Ваш проект

Выбрать файлы
Надіслати