Чтобы воспользоваться услугами нашей компании необходимо:
Почему стоит заказать услуги 3д печати именно у нас?

Наши специалисты имеют большой опыт в аддитивных технологиях и объемной печати, готовы взяться за самые разнообразные заказы и выполнить их в лучшем виде. Наши основные услуги это:

Осуществляем оперативную доставку выполненных заказов по Виннице и Винницкой области, таким городам как: Жмеринка, Могилев-Подольский, Тростянец, Гайсин, Казатин, Ладыжин, Калиновка или любой другой город Украины. Отправляем заказ сервисами Новой Почты, ожидайте получение в течении двух дней после отправки.

Найбільш лояльні ціни на друк на 3д принтері в Україні. Зробимо дешевше, ніж у конкурентів, не забуваючи при цьому по високу якість і дедлайн.

У вас виникла необхідність в швидкому прототипуванні і випробувальному виробництві деталей для Вашого інноваційного проекту? Вже навіть є 3д модель, залишилося тільки знайти, де ж її втілять в життя? Наші фахівці з 3d друку допоможуть в найшвидші терміни реалізувати ваш проект в життя. Від прийняття замовлення до отримання першого тестового зразка проходить не більше одного дня!

При замовленні дрібносерійної або серійної партії 3д друкованих деталей готові запропонувати Вам нашу найкращу комерційну пропозицію.

Надаємо такі послуги в довгостроковій роботі нашим партнерам:

Для більш детальних умов співпраці в сфері 3д друку пропонуємо зв'язатися з нами за формою зворотного зв'язку, написати нам на пошту, в соціальні мережі або набрати в робочий час на наш номер телефону.

 

Доставка здійснюється по заздалегідь обумовленим термінам службою доставки Нова Пошта. Термін доставки - 1 день в такі міста як Івано-Франківськ, Коломию, Надвірну, Бурштин, Калуш, Долину і інші міста Івано-Франківській області та всієї України.

Обговоримо Ваш проект

Выбрать файлы
Надіслати