Чтобы воспользоваться услугами нашей компании необходимо:
Почему стоит заказать услуги 3д печати именно у нас?

Наши специалисты имеют большой опыт в аддитивных технологиях и объемной печати, готовы взяться за самые разнообразные заказы и выполнить их в лучшем виде. Наши основные услуги это:

Осуществляем оперативную доставку выполненных заказов по Виннице и Винницкой области, таким городам как: Жмеринка, Могилев-Подольский, Тростянец, Гайсин, Казатин, Ладыжин, Калиновка или любой другой город Украины. Отправляем заказ сервисами Новой Почты, ожидайте получение в течении двух дней после отправки.

Компанія УЦАВ надає послуги з доступного 3д друку і виготовлення деталей з пластику по всій Україні. Гарантуємо якісне виконання замовлення в стислі терміни.

Які роботи ми виконуємо:

Виробництво рекламної продукції, елементів зовнішньої реклами.

Наш спектр послуг: 3д друк, 3д моделювання, серійне і дрібносерійне виробництво. Сучасне обладнання і багаторічний досвід дозволяють нам зробити найкращу цінову пропозицію на ринку, що в свою чергу ніяк не впливає на фінальну якість виробу і терміни виробництва. Для друку ми використовуємо найкращі полімери з доступних на ринку - з сертифікатами найвищої якості.

Наша місія - популяризація 3д технологій і адитивного виробництва в Україні, тому якість готової продукції найважливіше в нашій роботі.

Після виконання замовлення вироби будуть доставлені протягом 2 діб в такі міста як: Миколаїв, Очаків, Коблево, Новий Буг, Нова Одеса, Вознесенськ, Южноукраїнськ, Первомайськ та інші міста України.

Обговоримо Ваш проект

Выбрать файлы
Надіслати