3d друк в Тернополі та Тернопільській області

Чтобы воспользоваться услугами нашей компании необходимо:
Почему стоит заказать услуги 3д печати именно у нас?

Наши специалисты имеют большой опыт в аддитивных технологиях и объемной печати, готовы взяться за самые разнообразные заказы и выполнить их в лучшем виде. Наши основные услуги это:

Осуществляем оперативную доставку выполненных заказов по Виннице и Винницкой области, таким городам как: Жмеринка, Могилев-Подольский, Тростянец, Гайсин, Казатин, Ладыжин, Калиновка или любой другой город Украины. Отправляем заказ сервисами Новой Почты, ожидайте получение в течении двух дней после отправки.

Компанія УЦАВ надає послуги з одиничного, дрібносерійного або серійного 3д друку з доставкою у будь-яке місто України. 

Працюємо тільки на професійному обладнанні, яке може витримати високі навантаження, необхідні для друку конструктивними пластиками: Neylon (Pa-6), ReZin, PC, PCTG, PC / ABS, PET. Виготовлення деталей з даних пластмас дозволить Отримати максимальну міцність, стійкість до стирання, навантажень, ультрафіолету, вологи, температур, забезпечить масло- бензостійкость виробів. 

Звернувшись в нашу компанію, Ви зможете замовити такі послуги:

Для оформлення замовлення зв'яжіться з нами в будь-який зручний для вас спосіб: заповніть форму зворотного зв'язку або скористайтеся даними зі сторінки Контакти. 

 

Як тільки замовлення буде готове, Ви зможете забрати його самовивозом з офісу, або ми відправимо вам його кур’єрськими службами доставки в Тернопіль, Кременець, Почаїв, Збараж, Бережани, Теребовлю, Бучач, Чортків, Борщів і інші населений пункти всієї України.

Обговоримо Ваш проект

Выбрать файлы
Надіслати