3д-друку пластиком в Запоріжжі та Запорізькій області

Чтобы воспользоваться услугами нашей компании необходимо:
Почему стоит заказать услуги 3д печати именно у нас?

Наши специалисты имеют большой опыт в аддитивных технологиях и объемной печати, готовы взяться за самые разнообразные заказы и выполнить их в лучшем виде. Наши основные услуги это:

Осуществляем оперативную доставку выполненных заказов по Виннице и Винницкой области, таким городам как: Жмеринка, Могилев-Подольский, Тростянец, Гайсин, Казатин, Ладыжин, Калиновка или любой другой город Украины. Отправляем заказ сервисами Новой Почты, ожидайте получение в течении двух дней после отправки.

Серійний і дрібносерійний друк тривимірних об'єктів пластиком в Запоріжжі. Надаємо послуги з 3д друку в компанії УЦАВ в найкоротші терміни і за мінімальну ціну!

Наша компанія пропонує виробництво деталей промисловими пластиками такими як NYLON (PA-6), PC, PCTG, PET для деталей, корпусів і інших виробів, яким необхідна підвищена міцність, масло-бензостійкість, стійкість до температур, вологи, ультрафіолету, деформацій, ударів і стирання.

Професійні інженери допоможуть Вам підібрати необхідний пластик і параметри 3d друку, а також підготують 3д модель, щоб уникнути проблем, які можуть бути пов'язані з високою усадкою даних пластиків.

Завдяки наявності сучасного обладнання, 3д принтерів з закритими камерами, Ви можете замовити у нас такі послуги:

При оформленні замовлення на друк технічними пластиками підвищених характеристик вкажіть параметри експлуатації виробів, щоб наш фахівець зміг надати Вам наше найкраще рішення. Ми створюємо продукт, ґрунтуючись на повній довірі з боку наших клієнтів, тому намагаємося ніколи їх не підводити.

Замовити друк промисловими пластиками Ви можете з доставкою в такі міста як Запоріжжя, Василівка, Дніпрорудне, Енергодар, Мелітополь, Токмак, Пологи, Бердянськ і Маріуполь. Гарантуємо доставку з моменту виготовлення замовлення протягом 2 діб.

Обговоримо Ваш проект

Выбрать файлы
Надіслати