Чтобы воспользоваться услугами нашей компании необходимо:
Почему стоит заказать услуги 3д печати именно у нас?

Наши специалисты имеют большой опыт в аддитивных технологиях и объемной печати, готовы взяться за самые разнообразные заказы и выполнить их в лучшем виде. Наши основные услуги это:

Осуществляем оперативную доставку выполненных заказов по Виннице и Винницкой области, таким городам как: Жмеринка, Могилев-Подольский, Тростянец, Гайсин, Казатин, Ладыжин, Калиновка или любой другой город Украины. Отправляем заказ сервисами Новой Почты, ожидайте получение в течении двух дней после отправки.

Для досягнення найкращих результатів і отримання конкурентних переваг бізнесу необхідно використовуватися сучасні адитивні технології - тому саме час звернути увагу на 3d друк. Наша команда із задоволенням розповість Вам все про 3д друк, про шляхи його застосування на підприємстві, допоможе у впровадженні в повсякденне життя компанії.

У вас є геніальна ідея, яку необхідно реалізувати в життя? Потрібно зменшити ризики запуску лінійки продукції шляхом виробництва тестової партії? Потрібно зробити виріб, у якого немає аналогів? Відповіддю на всі ці питання Вашого бізнесу може стати послуга 3d-друку, а професіонали з нашої команди допоможуть Вам вирішити всі виниклі питання і проблеми.

Спектр наших послуг:

Чому варто співпрацювати за послугою 3д-друку саме з нами?

Якщо у Вас термінове замовлення, наші фахівці постараюся надати тестовий зразок виробу вже на наступний день після надходження замовлення. Нехай наші низькі ціни не змусять Вас засумніватися в якості продукції, адже наша мета - популяризація друку на 3д принтері в Україні.

Доставка замовлень здійснюється протягом двох днів після готовності всього замовлення в Одесу, Чорноморськ, Іллічівськ, Балта, Котовськ, Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Кілія, Рені та інші населені пункти Одеської області і всієї України.

Обговоримо Ваш проект

Выбрать файлы
Надіслати