Друк на 3д принтері, 3д моделювання та сканування в Житомирі та Житомирській області

Чтобы воспользоваться услугами нашей компании необходимо:
Почему стоит заказать услуги 3д печати именно у нас?

Наши специалисты имеют большой опыт в аддитивных технологиях и объемной печати, готовы взяться за самые разнообразные заказы и выполнить их в лучшем виде. Наши основные услуги это:

Осуществляем оперативную доставку выполненных заказов по Виннице и Винницкой области, таким городам как: Жмеринка, Могилев-Подольский, Тростянец, Гайсин, Казатин, Ладыжин, Калиновка или любой другой город Украины. Отправляем заказ сервисами Новой Почты, ожидайте получение в течении двух дней после отправки.

Використання технологій 3д-друку для створення виробів різноманітного призначення в компанії УЦАВ з доставкою по всій Україні.

Технології Індустрії 4.0 розвиваються все швидше і швидше, роблячи послуги 3д друку доступними для кожного, хто готовий використовувати інноваційні рішення для досягнення своїх цілей.

У вас немає готової 3д моделі? Або 3д модель є, але не впевнені в міцності виробів, зроблених за допомогою 3д друку? Або можливо потрібна фігурка улюбленого персонажа з гри або фільму? Фахівці нашої компанії із задоволенням допоможуть вирішити Вам ці питання - створимо 3д модель, підберемо пластик і заповнення для досягнення максимальної міцності вироби, знайдемо і надрукуємо навіть "Халка".

Надаємо послуги в наступних напрямках:
Чому потрібно співпрацювати з нами?

Як бонус для великих замовлень ми надаємо кур'єрську доставку сервісами Нової Пошти в Житомир, а також такі міста як Коростень, Малин, Новоград-Волинський, Бердичів, Коростишів.

Обговоримо Ваш проект

Выбрать файлы
Надіслати