Друк на 3д принтері в Черкасах і Черкаській області

Чтобы воспользоваться услугами нашей компании необходимо:
Почему стоит заказать услуги 3д печати именно у нас?

Наши специалисты имеют большой опыт в аддитивных технологиях и объемной печати, готовы взяться за самые разнообразные заказы и выполнить их в лучшем виде. Наши основные услуги это:

Осуществляем оперативную доставку выполненных заказов по Виннице и Винницкой области, таким городам как: Жмеринка, Могилев-Подольский, Тростянец, Гайсин, Казатин, Ладыжин, Калиновка или любой другой город Украины. Отправляем заказ сервисами Новой Почты, ожидайте получение в течении двух дней после отправки.

Фахівці з команди УЦАВ готові виконати завдання 3д моделювання та сканування, зі створення тривимірних об'єктів з пластмаси, виробів будь-якої складності і геометрії, форм для лиття пластика в силікон в найкоротші терміни за найкращими цінами в Черкасах.

Крім виробничих деталей, Ви можете замовити у нас друк елементів декору для інтер'єру будинку або офісу, садового декору. Також допоможемо Вам створити унікальний предмет для презентації вашого проекту, рекламної кампанії або кращої візуалізації продукту.

Спектр наших послуг в сфері адитивних технологій:

Ставши клієнтом нашої компанії, Ви також отримуєте повну підтримку не тільки від прийняття і до виконання замовлення, а й під час експлуатації надрукованих нами виробів. Завжди готові відповісти на будь-яке Ваше питання і вирішити проблему.


Відправка готової продукції здійснюється службами доставки. Терміни не перевищують двох днів після готовності замовлення до Черкас, Сміли, Буки, Умань, Канів, Монастирище, Городище, Золотоношу і інші населені пункти Черкаської області і всієї України.

Обговоримо Ваш проект

Выбрать файлы
Надіслати