Друк на 3д принтері в Херсоні та Херсонській області

Чтобы воспользоваться услугами нашей компании необходимо:
Почему стоит заказать услуги 3д печати именно у нас?

Наши специалисты имеют большой опыт в аддитивных технологиях и объемной печати, готовы взяться за самые разнообразные заказы и выполнить их в лучшем виде. Наши основные услуги это:

Осуществляем оперативную доставку выполненных заказов по Виннице и Винницкой области, таким городам как: Жмеринка, Могилев-Подольский, Тростянец, Гайсин, Казатин, Ладыжин, Калиновка или любой другой город Украины. Отправляем заказ сервисами Новой Почты, ожидайте получение в течении двух дней после отправки.

Адитивні методи виробництва отримали новий виток розвитку в Україні. Доступність технологій 3д стає все вище. Зараз ними скористатися можуть не тільки великі міжнародні корпорації, а будь-які компанії малого та середнього бізнесу, а також фізичні особи. Замовити послуги зд друку Ви можете в компанії УЦАВ за найдемократичнішими цінами. Для цього Вам потрібно звернутися до нас зі своєю 3д моделлю або ж ми створимо її за кресленнями, макетами, копією виробу та фотографіями.

Перелік послуг, якими Ви можете скористатися, якщо звернетесь в нашу компанію:

Чому варто зробити замовлення саме у нас? Наша команда надає кращі рішення для реалізації Ваших проектів, використовуючи сертифіковані пластики від відомих українських виробників на сучасному обладнанні, що гарантує Вам високу якість готових виробів.


Після готовності кожне замовлення ми детально перевіряємо на дефекти і відправляємо доставкою в такі міста як Херсон, Каховка, Нова Каховка, Генічеськ, Скадовськ, Олешки, Новотроїцьке, Новоолексіївка та інші населені пункти Херсонської області і всієї України. Термін доставки зазвичай становить 1-2 дня.

Обговоримо Ваш проект

Выбрать файлы
Надіслати