Послуги 3д друку в Чернівцях та Чернівецькій області

Чтобы воспользоваться услугами нашей компании необходимо:
Почему стоит заказать услуги 3д печати именно у нас?

Наши специалисты имеют большой опыт в аддитивных технологиях и объемной печати, готовы взяться за самые разнообразные заказы и выполнить их в лучшем виде. Наши основные услуги это:

Осуществляем оперативную доставку выполненных заказов по Виннице и Винницкой области, таким городам как: Жмеринка, Могилев-Подольский, Тростянец, Гайсин, Казатин, Ладыжин, Калиновка или любой другой город Украины. Отправляем заказ сервисами Новой Почты, ожидайте получение в течении двух дней после отправки.

Компанія УЦАВ надає послуги друку на сучасних 3д принтерах власного виробництва за доступними для кожного цінами. Наші фахівці в найкоротші терміни виготовлять ваше замовлення після отримання 3д моделі. Якщо моделі у вас немає, з радістю створимо її за Вашими кресленнями або ескізами.

3д друк має широкий спектр застосування, в чому Ви можете переконатися, почавши співпрацю з нами. Наприклад, 3d друк застосовується в створенні:

Заповніть форму зворотного зв'язку або зв'яжіться з нами в будь-який зручний для Вас спосіб, і ми обов'язково допоможемо з реалізацією Вашого проекту!

Доставка замовлень здійснюється в Чернівці, Хотин, Сторожинець, Заставна, Сокиряни, Мигово та інші населені пункти області, а також всієї України.

Обговоримо Ваш проект

Выбрать файлы
Надіслати