Послуги 3d принтера в Рівному та Рівненській області

Чтобы воспользоваться услугами нашей компании необходимо:
Почему стоит заказать услуги 3д печати именно у нас?

Наши специалисты имеют большой опыт в аддитивных технологиях и объемной печати, готовы взяться за самые разнообразные заказы и выполнить их в лучшем виде. Наши основные услуги это:

Осуществляем оперативную доставку выполненных заказов по Виннице и Винницкой области, таким городам как: Жмеринка, Могилев-Подольский, Тростянец, Гайсин, Казатин, Ладыжин, Калиновка или любой другой город Украины. Отправляем заказ сервисами Новой Почты, ожидайте получение в течении двух дней после отправки.

Професіонали з нашої команди готові взятися за будь-яке замовлення і забезпечити найвищу якість 3д друкованих виробів за мінімальну можливу вартість.

Головна спеціалізація компанії УЦАВ - серійна і дрібносерійна роздруківка на 3д принтері, а також створення унікальних деталей з усіх доступних на ринку видів пластику. Також готові змоделювати виріб за Вашими кресленнями, фото, ескізами або зразком деталі.

Ми надаємо наступні послуги:

Для уточнення більш детальних умов співпраці в сфері 3д друку зв'яжіться з нами за формою зворотного зв'язку, напишіть на пошту, в соціальні мережі або наберіть в робочий час на номер телефону. Також завжди готові провести екскурсію в нашому офісі, адреса вказана в розділі Контакти на сайті.

Протягом двох діб після готовності Вашого замовлення він буде доставлений в Рівне, Дубно, Костопіль, Сарни, Вараш, Здолбунів та інші міста Рівненської області та України.

Обговоримо Ваш проект

Выбрать файлы
Надіслати