Послуги Зд друку і тривимірного моделювання в Дніпрі

Чтобы воспользоваться услугами нашей компании необходимо:
Почему стоит заказать услуги 3д печати именно у нас?

Наши специалисты имеют большой опыт в аддитивных технологиях и объемной печати, готовы взяться за самые разнообразные заказы и выполнить их в лучшем виде. Наши основные услуги это:

Осуществляем оперативную доставку выполненных заказов по Виннице и Винницкой области, таким городам как: Жмеринка, Могилев-Подольский, Тростянец, Гайсин, Казатин, Ладыжин, Калиновка или любой другой город Украины. Отправляем заказ сервисами Новой Почты, ожидайте получение в течении двух дней после отправки.

Поштучне і дрібносерійне виробництво пластмасових деталей методами 3d друку, термопластавтомата і лиття в силіконову форму з доставкою в Дніпро (Дніпропетровськ) і по всій Дніпровській (Дніпропетровській) області.

Фахівці нашої компанії готові вирішити будь-яке Ваше питання, пов'язане з технологіями 3д друку і втілити найскладнішу задачу в життя.

Не знаєте, як отримати деталь необхідних Вам параметрів? Потрібно щось неповторне і унікальне для вашого дизайну, виставки або в якості призу? Візьмемося відповісти на ці питання і продемонструвати Вам якість послуг 3д друку в нашій компанії.

Готові запропонувати Вам рішення проблем в таких областях:

Скориставшись послугами нашої компанії, гарантуємо, що Ви отримаєте повний кваліфікований супровід вашого замовлення і повну нашу підтримку навіть після його отримання. Культивуємо політику оптимальних цін, високий рівень якості виробів, а також їх надійність, використовуючи кращі з доступних матеріалів на ринку 3д друку.


Після того як Ваше замовлення буде готово, відправимо його в будь-яку точку Дніпра і Дніпропетровської області. Протягом доби замовлення буде доставлено в такі міста як: Дніпро (Дніпропетровськ), Синельникове, Нікополь, Марганець, Павлоград, Кривий Ріг, Новомосковськ, Кам'янське (Дніпродзержинськ), Жовті Води.

Обговоримо Ваш проект

Выбрать файлы
Надіслати