"Комплексні рішення: 

виробництво, дизайн, масштаб"

3D ДРУК 
в промислових обсягах

Наші послуги

01

Дрібносерійний і серійний 3D друк по Вашим файлам

Друк на 3д принтері Hercules в Києві

3D ДРУК

02

Створюємо 3D модель по Вашим файлам і кресленням

Процес 3д моделювання для 3d друку

3D МОДЕЛЮВАННЯ

Екструзія пластику під час друку на 3д принтері

Спеціальна пропозиція

Друк за технологією FDM міцним пластиком PETG натурального кольору, підходить для друку більшості конструкційних деталей з температурним діапазоном експлуатації від -40 до + 70 ° C.

Друк PETG-Clear

від 1,8 грн / грам

переваги

Оперативність

Приступаємо до реалізації проекту відразу після його надходження, тому в найкоротші терміни ви зможете отримати розрахунок вартості Вашего замовлення, а після узгодження і оплати - готовий виріб.

Висока якість

Компетентні співробітники та сучасне обладнання гарантують Вам високу якість виконання замовлення і найкоротші терміни його виконання - більшість замовлень готові втілити протягом 2 днів.

Великий вибір матеріалів та технологій

Великий вибір матеріалів і технологій - працюємо безпосередньо з виробниками матеріалів і знаємо їх "кухню" зсередини. Маємо багаторічний досвід в роботі з технологіями FDM, SLA, SLS, реалізуючи складні проекти за розумними цінами.

ПРО НАС

Наші переваги
Как мы работаем
Применения 3D печати

Як ми Працюємо

Портфоліо

В умовах жорсткої конкуренції успіху досягає той бізнес, який своєчасно впроваджує інноваційні технології та знаходить практичне застосування останнім досягненням науки. Однією з таких інновацій, яка активно впроваджується в усі сфери промисловості й повсякденного життя, стало адитивне виробництво. Друк на 3D принтері дозволяє створювати реальні моделі, фігури та деталі з різних сучасних матеріалів. Провідні світові корпорації та компанії, що розвиваються, знаходять широке застосування об'ємній роздруківці, яка дозволяє удосконалити технологічний процес, підвищити продуктивність праці та знизити собівартість продукції.

Друк на 3Д принтері на замовлення

Основною перешкодою для масового застосування 3Д-друку є висока вартість професійного друкарського обладнання. Ціна промислових FDM-принтерів для дрібносерійного й серійного виробництва вилічується десятками тисяч доларів. Апарати для виготовлення великих виробів, SLA і SLS-принтери коштують ще більше. Крім обладнання в штат компанії необхідно буде залучити досвідчених навчених співробітників. Тому для більшості клієнтів ідеальним варіантом є 3D друк на замовлення.

 

Друк на 3D принтері в Києві надає замовникам цілий ряд унікальних переваг:

 • нижча вартість виготовлення об'єктів зі складною формою;

 • прискорений виробничий цикл від розробки до випуску готового виробу;

 • висока точність виготовлення;

 • мінімальний обсяг відходів;

 • широкий вибір міцних, довговічних, безпечних і естетичних матеріалів;

 • безвідходне виробництво;

 • максимальна ідентичність кожного примірника.

Професійні послуги 3Д принтера в Києві

Наша компанія виконує друк на 3Д принтері в Києві на вигідних умовах. Клієнти довіряють нам складні проекти, оскільки впевнені в нашому високому професіоналізмі та відповідальності. Серед переваг нашої компанії:

 • індивідуальний підхід до кожного проекту;

 • оптимальна ціна 3D друку в Києві, гнучка система знижок;

 • мінімальні терміни виробництва від одного до декількох днів;

 • досвід у сфері адитивних технологій 5 років;

 • застосування широкого переліку матеріалів (ABS, PLA, PET-G, ABS-X, HIPS, PA-6, PC, PC / ABS, PET, PCTG, фотополімерні смоли, порошки металів і пластиків);

 • роздруківка з точністю від 25 мікрон;

 • технічні консультації та супровід замовлення на всіх етапах;

 • виконуємо технічне 3Д проектування, надаємо послуги реверс інжинірингу;

 • зручні форми оплати для фізичних та юридичних осіб.

Наш офіс і виробничі потужності знаходяться у місті Києві, але ви можете замовити послуги 3D друку з доставкою по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів  і будь-яке інше місто. Забрати готові вироби можна в нашому офісі на адресу: м.Київ, вул. Деревлянська, 14. Доставка в регіони здійснюється Новою Поштою або іншим зручним для клієнта поштовим перевізником.


Якщо у вас з'явилися питання або ви готові зробити замовлення – залишайте заявки на сайті, телефонуйте за вказаними номерами, пишіть нам на електронну пошту. Ми допоможемо якісно й оперативно реалізувати найскладніші проекти в сфері 3Д-друку з мінімальними витратами.

Прогресивні 3D технології друку

Останніми роками 3D друк у Києві користується попитом не тільки серед великих компаній, але й у представників дрібного й середнього бізнесу. Технологія дозволяє прискорити розробку та випуск нових видів продукції та замінити старі комплектуючі на більш досконалі аналоги. 3D-друк здійснюється різними методами із застосуванням різної сировини, але всі вони засновані на принципі пошарового конструювання твердого тіла.

 

Завдяки високій точності, швидкості й оптимальній собівартості найбільш поширені такі технології 3Д друку:

 • FDM – найбільш поширений вид тривимірної роздруківки. Заснований на послідовному нанесенні шарів розплавленого термопластика по траєкторії, яка точно відтворює модель. Використовується для середніх і великих за розміром компонентів технічного призначення (корпуси, осі, кришки, штуцери). FDM-друк відрізняється високою швидкістю й доступною ціною, а також достатньою міцністю готового продукту.

 • SLA – технологія друку на 3D принтері, заснована на спіканні шарів рідких матеріалів. В якості сировини зазвичай використовуються фотополімери. Стереолітографія застосовується для виробництва невеликих об'єктів з точним опрацюванням геометрії, ювелірних виробів.

 • SLS – метод лазерного спікання порошку. Порошок тонким шаром наноситься на платформу, де запікається під дією лазерного променя. Використовуються металеві, пластикові та гіпсові порошки. SLS-друк доречний для створення точних технічних деталей зі складною конфігурацією.

Наша компанія пропонує послуги 3D друку методами FDM, SLA і SLS. У нашому розпорядженні є швидкісні великоформатні принтери від світових лідерів галузі. Наявний парк друкарського обладнання здатен оперативно закрити замовлення на серійний випуск виробів різного типу.

3D друк у Києві та Україні: сфери застосування

Адитивні або фаббер-технології дозволяють оперативно і прямо на місці створювати міцні та точні вироби складної конфігурації. Якщо у традиційних методах виробництва вибір способу виготовлення залежить від матеріалу, розмірів, технічних властивостей об'єкта, то об'ємний друк задіює лише тривимірний принтер певного типу. Можливостями тривимірної роздруківки користуються інженери та вчені, дизайнери та архітектори, медичні працівники, механіки, підприємці.

 

Друк на 3D принтері знайшов широке застосування в багатьох галузях промисловості та сферах людської діяльності:

 • архітектурні макети будівель і споруд;

 • прототипи або дослідні зразки нових деталей і механізмів;

 • заміна рідкісних або знятих з виробництва запчастин обладнання;

 • автомобільна промисловість і тюнінг (елементи корпусу й обшивки авто);

 • авіакосмічна промисловість;

 • військово-промисловий комплекс (частини озброєнь і військової техніки);

 • медична та ортопедична галузь;

 • форми для ливарного виробництва;

 • енергетика й кліматична техніка;

 • робототехніка;

 • іграшки, сувенірна та подарункова продукція.

Застосування 3D друку набирає обертів з кожним роком. Поява нових конструкційних матеріалів, збільшення швидкості й точності роздруківки дозволило використовувати адитивні технології для серійного та дрібносерійного випуску продукції.


Впровадження 3D-друку дозволило компанії Siemens прискорити процес виробництва лопаток турбін на 90 %.

3D-друковані сонячні панелі ефективніші за ті, що виготовлені стандартним методом, на 20%.

Американська компанія Lockheed почала випуск безпілотних літаків Polecat, більша частина компонентів яких друкується на 3D-принтері.

Адитивне виробництво

Адитивні технології – способи виробництва об'єктів методом пошарового нарощування. Вироби створюються на спеціальному друкарському обладнанні (3Д-принтері) шляхом багаторазового поетапного додавання матеріалу на спеціальний майданчик або заготовку. Найбільш простий 3D-принтер має таку конструкцію:

 • корпус або станина, на якій розміщуються всі механізми;

 • друкуюча головка, яка наносить шари друкарської сировини;

 • напрямні для точного переміщення головки;

 • крокові двигуни;

 • робоча платформа, на якій вирощується виріб;

 • системи керуючої електроніки.

 

Початковим етапом створення друкованих об'єктів є 3Д моделювання. Принтери виготовляють деталі на основі тривимірних цифрових моделей. Самі моделі розробляються інженерами, конструкторами та архітекторами в системах автоматизованого проектування. Файли імпортуються в спеціалізовані програми від виробників 3Д-принтерів, у яких обробляються й готуються до роздруківки. Моделі можуть бути розроблені на підставі наявних виробів шляхом зняття розмірів або спроектовані з нуля.

 

3D друк деталей не є новинкою останніх років. Технологія була розроблена ще у 80-х роках минулого століття. Інженери шукали новаторські способи виробництва деталей на заміну традиційним методам механічної обробки. Поява нових конструкційних матеріалів, розвиток електроніки та програмного забезпечення, а також закінчення терміну дії патентів на технології призвели до стрімкого ривка в сфері адитивного виробництва в останнє десятиліття.