Портфоліо

Наші роботи

Наші клієнти

Кейси 

Пропонуємо вам ознайомитись з кейсами з застосування 3д друку в прототипуванні, серійному і дрібносерійному виробництві, які допомогли нашим партнерам знизити витрати на виробництво продукції, заощадити час на отримання першого виробу і вчасно внести корективи, що і переконало їх у доцільності застосування адитивних методів виробництва на підприємстві, а також зміцнило подальшу співпрацю з нами.

Кейс про 3д друк в сфері промисловості

Кейс №1

Компанія:
Український Ресорний Центр
Результат:

Виробництво адаптерів було відновлено без затримок - перші корпуси були представлені замовнику вже на другий день, також розширили кольорову гаму виробів. За підсумками роботи вдалося знизити вартість корпусу більш ніж удвічі і заощадити замовнику 44 тис. Грн.

Детальніше
Кейс про 3д друк в сфері агропромислового комплексу

Кейс №2

Компанія:
ПО ПФ «Агрореммаш»
Результат:

На підприємстві заощадили на створенні прес форм, які оцінювалися від 100 до 150 тис. Грн. З 3Д друком вартість вийшла нижче в десятки разів. Продовжуємо співпрацю в цьому напрямку.  

Детальніше
Кейс про 3д друк в військовій сфері

Кейс №3

Компанія:
Компанії об'єднання Укроборонпрому
Результат:

Вдалося знизити ціну виробництва деталей на 65% завдяки використанню 3д друку, а також підготувати 3д моделі, надрукувати і укомплектувати повні ремонт-комплекти для техніки. Замовлення не було одноразовим, продовжуємо активно співпрацювати з аграрними компаніями України.

Детальніше