Кейс №3

Компанія:

Компанії об'єднання Укроборонпрому

Дата замовлення:

7 грудня 2019

Проблема:

При відновленні і модернізації військової техніки підприємства Укроборонпрому зіткнулися з проблемою відсутності старих деталей, які давно зняли з виробництва і одночасно з необхідністю випробувальної модернізації наявних. Альтернативу у виробництві було знайдено в використанні конструкційних пластиків і технологій виробництва з використанням 3д друку.

Рішення:

До нас звернулися з необхідністю виробити невелику партію деталей. Спочатку стояло завдання створення 3д моделі з подальшим одиничним виробництвом прототипу і його випробуванням. По ходу виконання поставленого завдання неодноразово були внесені корективи в ході випробування проміжних зразків виробу. Після отримання фінального прототипу і остаточного випробування в робочому середовищі застосування було прийнято рішення виготовити партію виробів.

Результат:

Вдалося знизити ціну виробництва деталей на 65% завдяки використанню 3д друку, а також підготувати 3д моделі, надрукувати і укомплектувати повні ремонт-комплекти для техніки. Замовлення не було одноразовим, продовжуємо активно співпрацювати з аграрними компаніями України.

Обсудим Ваш проект

Обрати Файли
Отправить