важливо

Важливо знати, перш ніж замовляти 

Який пластик обрати

Чудово підходить для 3Д друку більшості ненавантажених виробів, до яких не пред'являються високі вимоги. Температура експлуатації від -10 ° С до +90 ° С. Плюси: хороша міцність, широкий діапазон використовуваних температур, простота в механічній обробці. Мінуси: погано переносить вплив ультрафіолетового випромінювання, жовтіє на сонячному світлі, має значну усадку. 

Екологічно чистий матеріал призначений для 3Д друку різних виробів з підвищеною деталізацією, макетів, прототипів, іграшок. Температура експлуатації від -10 ° C до + 60 ° С. Плюси: не дає усадки при друку, не токсичний, виробляється з натуральних компонентів. Мінуси: не стійкий до температур і ультрафіолету, вузький температурний діапазон використання, погано піддається постобробці. 

Відносно новий, в порівнянні з тим же ABS, матеріал, рекомендується для 3Д друку деталей технічного призначення - втулки, муфти, підшипники, несильно навантажені шестерні та ін. Для 3Д друку прозорих виробів різного призначення - макети, декорації, вивіски. Температура експлуатації від -40 ° C до +65 ° С. Плюси: відсутність усадки, стійкість до ультрафіолету, вологи, масло-бензостойкость дуже сильне спікання між шарами - як наслідок висока міцність, не токсичний. Мінуси: температура розм'якшення нижче, ніж у ABS пластику.

Матеріал призначений для 3Д друку великих виробів з можливістю подальшої обробки поста. Вироби мають підвищену міцність за рахунок збільшеної міжшаровий адгезії. Температура експлуатації від -40 ° С до +80 ° С. Плюси: широкий діапазон температур експлуатації, низька усадка, покращений аналог ABS пластику. Мінуси: не переносить ультрафіолетове випромінювання. 

Екологічно безпечний, досить м'який пластик. Після того як об'єкт з HIPS роздрукований, його можна шліфувати, ґрунтувати і фарбувати, щоб надати йому бажаний вид. Температура експлуатації: -40 + 70 ° C. Плюси: не токсичний, легкий, має низьку усадку і щільність, матовість, легкість в постобробці. Мінуси: не стійкість до ультрафіолетового випромінювання, крихкість.  

Поліпшений склад поліаміду-6, який дозволяє отримати міцні, а також зносостійкі вироби. Температура експлуатації від -20 ° C до +80 ° С. Плюси: стійкість до стирання, масло-бензостойкость, хімічна стійкість, пружність, міцність, широкий температурний діапазон застосування. Мінуси: висока усадка, низька переносимість холодних температур.

Еластичний матеріал використовується там, де потрібна гнучкість і еластичність готових виробів. Температура експлуатації від -60 ° С до +90 ° С. Плюси: гнучкість - основна властивість, яка обумовлює застосування, масло-бензостойкость, широкий температурний діапазон застосування. Мінуси: з перевищенням температури швидко розм'якшується. 

Один з найміцніших матеріалів в 3Д друку. Для 3Д друку деталей різного призначення: корпусів, кріплень, шестернь з температурою експлуатації до 120 ° С. У промисловості використовується для виготовлення броньованого скла і масок для аквалангів, скління парників. Завжди прозорий. Плюси: міцність, стійкий до стирання. Мінуси: висока гігроскопічність, усадка.

Це ударостійкий інженерний термопласт, ідеальний для функціонального прототипувания, виготовлення інструментів і дрібносерійного виробництва. Отримайте найкраще з двох матеріалів FDM: міцності і термостійкості ПК і гнучкості АБС. PC-ABS також забезпечує відмінну чіткість деталей і чистоту поверхні. Температури експлуатації від -60 до + 120 ° С. Плюси: легкість, міцність, широкий температурний діапазон застосування. Мінуси: низька еластичність деталей

Модифікований гликолем сополіефір PCTG. Що робить цей пластик унікальним, так це його чудова ударостійкість по Ізоду. Це означає, що він може витримувати набагато вищі удари, ніж інші нитки, при збереженні аналогічної міцності на розрив і термостійкості. Температура експлуатації від -60 до 120 ° С. Плюси: довговічність, стійкість до деформації, стійкість до ультрафіолету, вологи, масло-бензостойкость.

Стійкий до стирання і багаторазовим деформаціям при розтягуванні і вигині. Можливе гартування. Для 3Д друку різних виробів, що експлуатуються при понад високих температурах. Температура експлуатації від -60 до + 220 ° С. Плюси: ударостійкість, широкий температурний діапазон застосування, пружність, стійкий до стирання. Мінуси: пропускає ультрафіолет, володіє високою питомою вагою.

Рідка смола, призначена для створення тривимірних ненавантажених об'єктів підвищеної деталізації технологією SLA друку. Температура експлуатації: від -40 ° С до + 80 ° С. Плюси: висока деталізація, низька усадка, легкість в постобробці, стійкість до стирання. Мінуси: крихкість на удар, вузький вибір кольорів, просвічуваність деталей.

Смола промислового застосування підвищеної щільності і міцності. Вироби з даного матеріалу не поступаються в характеристиках виробам з литого пластика. Температура експлуатації: від -45С до +225 С. Плюси: висока деталізація, стійкість до високих температур, міцність. Мінуси: більш складна постобробка, ніж у звичайній смоли, що кілька погіршує якість в місцях підтримок.

Використовується для виготовлення вимогливих до міцності прототипів високої зносостійкості. Температура експлуатації: від -80 до + 400 ° С. Плюси: міцність металу, деталізація, відсутність підтримок, широкий вибір металів. Мінуси: висока ціна витратних матеріалів і як наслідок висока вартість готової продукції.

Застосовується як альтернатива фотополімерній смолі, але в свою чергу є абсолютно іншою технологією друку, яка гарантує крім високої деталізації високу міцність готових виробів. Температура експлуатації: від -60 до + 170 ° С. Плюси: висока деталізація, відсутня необхідність в постобробці, стійкість до стирання, міцність, якість поверхні.

Порошковий матеріал, який завдяки своїй універсальності і вартості прекрасно підходить для виготовлення моделей для виставок і презентацій, сувенірів, архітектурних макетів, дизайну інтер'єрів, проектування житлових комплексів, фігурок людей і багатьох інших завдань. Температура експлуатації: до + 60 ° С. Плюси: висока деталізація, фотореалістичність готового виробу. Мінуси: крихкість, розмокає у воді, вбирає вологу.

Внутрішнє заповнення

Заповнення 10%

Заповнення 30%

Заповнення 50%

Внутрішнє заповнення деталі при 3Д друку може складати від 10% до 100% обсягу моделі. Залежно від застосування деталі заповнення може бути зменшено - для макетних деталей і прототипів рекомендоване заповнення 10-50%. Для функціональних деталей, які будуть відчувати навантаження при роботі рекомендується вибір на користь 50-100% заповнення. При самостійному створенні 3D моделі для друку, моделювати грати не потрібно, ми вказуємо відсоток заповнення при підготовці моделі до друку. 

Вкажіть необхідний відсоток при замовленні або зверніться до нас з питанням про необхідне заповнення, і ми підкажемо правильне рішення. 

Товщина стінки

Товщина зовнішньої стінки деталі також може бути обрана Вами для збільшення міцності або навпаки, зменшення вартості деталі. Як і у випадку з внутрішнім заповненням, товщина стінок презентаційних деталей, макетів, прототипів може бути зменшена до 0,8-1,0мм. Для функціональних виробів товщина стінки може бути збільшена до 1,2 мм і більше. При виборі 100% внутрішнього заповнення не потрібно обирати необхідну товщину стінки.

Висота шару

50

100

200

300

Друк моделі по FDM технології відбувається наплавленням шарів пластика, але точність і деталізація деталі залежить від висоти шару друку. Чим тонше обраний шар, тим менш помітні дефекти у вигляді "драбини" з шарів пластика на зовнішній поверхні деталі, але тим довше стає час друку. Ми пропонуємо друк шарами товщиною 50, 100, 200 і 300 мікрон. Для презентаційних моделей, дрібних деталей, декоративних виробів рекомендується точність 50-100 мікрон. Для функціональних виробів середнього розміру рекомендуємо стандартну для друку точність в 200 мікрон. Для великогабаритних деталей достатньою буде точність в 300+ мікрон.

Також можемо запропонувати друк по SLA технології з точністю 25, 50 мікрон. Використовується для друку ювелірних виробів, статуеток, високодеталізованих деталей. 

При виникненні питань про вибір правильної висоти шару зверніться до нас, і ми підкажемо найкраще рішення.  

Підтримка нависають частин

При наявності нависаючих частин, які не мають під собою опори, принтер автоматично побудує для них підтримки, які збільшать підсумкову вагу деталі і будуть враховані в ціні. Вагу разом з підтримками ми отримуємо ще до початку друку, так що заявлена вартість не збільшиться. Після друку підтримки видаляються, але на місці їх зняття залишаються сліди, що робить поверхню менш гладкою.

Підтримки нависаючих частин

Можемо зробити дешевше

Ціна виробу в першу чергу залежить від його ваги. Якщо Ви хочете зменшити вартість деталі, слід віддати перевагу меншому заповненню, меншій товщині стінок або збільшити висоту шару і розмір сопла.

Зверніться до нас і ми підкажемо як можна зробити дешевше, при цьому не втративши в функціональних і якісних характеристиках деталі.

Обговоримо Ваш проект

Обрати Файли
Надіслати